نمایندگی پنل اس ام اس چیست؟

نمایندگی سامانه پیامک امکان کسب درامد اینترنتی از طریق فروش پنل پیامک را به شما می‌دهد. شما با اخذ نمایندگی پنل اس ام اس به صورت مستقل از طریق دامنه (سایت) اختصاصی به فروش سامانه پیامک می‌پردازید. تقاضای بالا برای بازاریابی پیامکی در کشور تضمینی بر درآمد بالای شما خواهد بود. شما برای شروع نیاز به مهارت خاصی ندارید و تمامی امکانات لازم از طرف امروز اس‌ام‌اس در اختیار شما قرار می‌گیرد.

فروش پنل پیامک

تمامی کسب و کار‌ها به سامانه پیامک نیاز دارند؛ مشتریان خود را در همه جا جستجو کنید. موسسات و شرکت‌ها، مدارس و دانشگاه‌ها، انتشارات، شعب بیمه و … همه جزو مشتریان شما هستند. شما با فروش 24 پنل در ماه در حدود 3.6 میلیون تومان درآمد ماهیانه خواهید داشت.

فروش خط اختصاصی

بخشی از درآمد شما از فروش خطوط اختصاصی خواهد بود. هر چقدر که شمارۀ فروخته شده رندتر باشد، سود شما نیز بیشتر خواهد بود. با فروش ۵ خط با سود ۱۰ تومان در روز  درامد ماهانه شما از فروش خطوط اختصاصی 1.5 میلیون تومان خواهد بود.

فروش نمایندگی سامانه پیامک

شما نیز می‌توانید اقدام به فروش نمایندگی سامانه پیامک کرده و از این طریق کسب درآمد کنید. به این ترتیب علاوه بر سود عایده در زمان فروش نمایندگی پنل اس ام اس، بروی پیامک‌های ارسالی نمایندۀ خود نیز سود خواهید داشت، شما بابت فروش نمایندگی هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید.

پیامک‌های ارسالی

تعداد پیامک های ارسالی‌ شما، با افزایش کاربران به تدریج بیشتر خواهد شد. اگر کاربران شما روزانه ۵۰ هزار پیامک ارسال کنند، با سود هر پیامک 2 تومان؛ ماهیانه بیش از 3 میلیون تومان درامد خواهید داشت.

پنل استاندارد
470هزارتومان
 • نمایندگی یکساله
 • تخفیف 50 درصد برای تمدید
 • تعرفه اپراتور 5000 : 11.5 تومان
 • تعرفه اپراتور 1000 : 14.5 تومان
 • تعرفه اپراتور خط ثابت : 13.5 تومان
 • خط خدماتی رایگان
 • امکان درج لوگو و کپی رایت
 • ارسال پیامک با سیمکارت
 • اتصال به دامنه اختصاصی
 • اتصال به درگاه پرداخت اختصاصی
 • وب‌سایت اختصاصی ورود کاربران
 • ❌سایت فروش پنل پیامکی (رایگان)
 • ❌مشاوره سئو
 • شارژ هدیه: 20 هزار تومان

نمیدانید کدام پنل مناسب شماست؟

 

نگران نباشید! 5 دقیقه مشاوره رایگان بگیرید

 

پشتیبانی 24/7

مشکلات خود را بصورت تلفنی و آنلاین با ما در حل کنید

7 روز گارانتی بازگشت وجه

در صورت نقص فنی پنل پیامکی تا 7 روز بعد از خرید سامانه بدون قید و شرط می توانید درخواست دهید تا هزینه به حساب شما واریز شود.

تعرفه مناسب

هزینه های پایین امروز اس ام اس فوق العاده است.

سرعت و امنیت

خدمات ارائه شده پنل پیامکی امروز اس ام اس از سرعت و امنیت فوق العاده بالایی برخوردار است.
آیا ارائه پنل پیامک نمایندگی مشابه امکان پذیر است؟
بله، شما می توانید به تعداد نا محدود کاربر و نماینده تعریف نمایید و بابت ساخت پنل پیامک کاربری یا پنل پیامک نمایندگی هیچ هزینه ای به فراز اس ام اس پرداخت نمی کنید.
آیا برای شروع کار نیاز به ثبت شرکت هست؟
خیر، در شروع کار و راه اندازی نمایندگی پنل پیامکی امروز اس‌ام‌اس، اجبار و نیازی به ثبت شرکت نیست برای گشترش فعالیت می توانید شرکت داشته باشید تا وجاهت قانونی بیشتری داشته باشید.
پشتیبانی کاربران و نمایندگان با اخذ نمایندگی سامانه پیام کوتاه، بر عهده چه کسی است؟
پشتیبانی نماینده و همکاران نماینده بر عهده تیم امروز اس ام اس است ولی با توجه به ریبرندینگ نمایندگی، پشتیبانی کاربران و نمایندگان نماینده بر عهده نماینده و تیم آن است.
آیا می توان پنل نمایندگی را بر روی دامنه ای اختصاصی تنظیم کرد؟
بله هر دامنه یا ساب دامنه ای می توان انتخاب کرد تا صفحه ورود کاربران شما از طریقا ان ادرس انجام شود و هیچ اسمی از سامانه پیامک امروز اس ام اس نباشد، بابت این مورد هیچ هزینه ای دریافت نمی شود.
آیا سال های آتی باید مجدد هزینه پنل نمایندگی پیامک را پرداخت کنیم؟
بله ، برای تمدید سالیانه شما تخفیف 50 درصدی دریافت میکنید و با نصف مبلغ نمایندگی پیامکی رو تمدید میکنید.
برای اینکه کاربرانم شارژ خرید کنند باید پنل نمایندگی شارژ داشته باشد؟
برای این مورد الزامی وجود ندارد، در صورتی که سامانه نمایندگی شما شارژ داشته باشد، کاربر شما به درگاه شما متصل می شود و در غیر این صورت به درگاه سامانه پیامکی ما متصل شده و سود شما محاسبه شده و به حساب شما افزوده می شود.
آیا امکان ثبت نام آنلاین برای کاربران وجود دارد؟
بله می توانید با فعال کردن گزینه ثبت نام آنلاین این امکان را به کاربران بدهید تا از دامین اختصاصی شما ثبت نام را انجام دهند.
فهرست